Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravím,

 mám pro Vás důležitou zprávu od Bc. Bednáře :-). V neděli se trénink nekoná, pač máme technický problém. Takže se Pepča chce zeptat, jestli byste se mohli dostavit v pondělí v 16:00.

 Tak a teď další novinky. Možná už Vám Pepča něco říkal o tom, že nás Ondra prosil, jestli by bylo možné vyrazit s Máňou do Kněžmosta na dětský den. Dneska jsme dostali prozatimní svolení, takže se můžete těšit na výlet. Prý dostanete nějaký poukaz na jídlo a můžete si užít krásný den :-). Jinak večer vše pokračuje zábavou, kam jste zvaní také...takže záleží jenom na Vás :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jízda

(jirka, 10. 7. 2008 22:24)

no hurá tak se svezem ale na zábavu doufám osobákem kerej už nebudu řídit já a za druhý v pondělí jsem bez šance