Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekNa sobotu 22.10.08 je naplánovaný dlouhodobě plánovaný úklid v naší jediné a tudíž i nejmilejší hasičárně. Kromě samotného úklidu bude zapotřebí udělat něco s věšákem, kterej nám momentálně blokuje přívěs s 12kou a taky musíme udělat důraznou debordelizaci boční místnosti, kde je doposud pouze sklad nepotřebného vybavení.

Takže jsem se rozhodl, že naplánuji úkoly předem, sem je napíšu, tady se o ně přihlásíme a pak na místě to půjde jedna báseň a strašně rychle, takže následují úkoly, které jsme si předem uložili:

 • Úklid kolem regálu na hadice včetně regálu samotného (1 člověk)
 • Úklid boční místnosti, včetně skříně v ní položené (1 člověk)
   • Reservé pro Číču (pro hosta z jiné jednotky !!!)
 • Úklid zadní části hasičárny, přesunutí věšáku a přívěsů (2 lidi)
 • Úklid přívěsu na 12ku (1 člověk)
   • Reservé pro Jirku
 • Úklid ponku včetně fochu pod ponkem (1 člověk)
   • Reservé pro Libora
 • Úklid skříně za akumulačkama včetně míst okolo (1 člověk)
   • Reservé pro Pepíčka !!!
 • Zametení provedeme všichni závěrem po dokončení ostatních prací

Nesmím zapomenout, že rádio sebou vezmu, takže o hudební doprovod bude postaráno !

Do komentářů mi zapište, kdo si chcete jakou práci zarezervovat a já Vám jí bloknu. Kdo nic nebude mít, tomu jí pak přidělíme na místě a určitě to nebude ta nejlepší ! Celkový dohled na organizaci a bezpečnost práce budu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí zaručovat já, takže se nebojte, že se cokoliv stane :) A abyste neřekli, tak si kromě toho taky zarezervuju práci ... abych jako ukázal že nejsem úplnej .... píp ...

Zdar a sílu na sobotu přeje Pe-pe :))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Pressure - Taylor & Francis Online

(Aropyfrumemy, 8. 10. 2018 5:32)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg-pas-cher-voiture/

Tainted blood pressure

(Awoorialaubomb, 28. 7. 2018 16:06)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/le-generique-du-cialis/

AKTUALIZACE

(Pe-pe, 20. 11. 2008 21:20)

Tak Kamínčata pravděpodobn nepřijedou, takže nás místo předpokládaných 7mi bude jen 5. Ale to nám samozřejmě nevadí, protože nám to maximálně místo hodiny zabere dvě hoďky .... Takže jako porád tam máme rezervu ... Tudíž zadní část hasičárny včetně přesunutí věšáku zadáme jako druhý hromadný úkol na konec práce :)) ZDAREC !!!

------

(Libor, 20. 11. 2008 0:54)

Tak koukám, že nejlepší fleky jsou zase rozebraný hmmmmm... Takže já si beru úklid ponku, včetně fochu pod ponkem, aby bylo jasno. :-)

Hoj Hoj

(Ondra, 19. 11. 2008 21:35)

tak já bych si vzal tu boční místnost

Zkoušim jestli to funguje

(Pe-pe, 19. 11. 2008 20:41)

Takže Pepíček si pro sebe zabírá úklid skříně, protože to je vysoce odborná práce... a navíc abych mohl dohlížet na ostatní, tak musím bejt v prostředku hasčárny a ne někde za rohem, že jo ....