Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další trénink....

15. 6. 2008
V neděli 15.6. jsme opět potrénovali a přineslo nám to následující novinky: U vody jsme se postupně prostřídali (Libor, Srpče i já, páč Jirka tentokrát chyběl) no takže pokud budem nuceni improvizovat na závodech ve složení sestavy, tak to snad zvládnem.

Co je ale mnohem důležitější je, že se tréninku již zúčastnili nejmladší kluci, kteří se nám přihlásili na dětském dnu. Bohužel orgranizace trošku vázla, zacož se omlouvám, takže kluci přišli jen dva, ale věřím že na příště už to zvládnu líp a bude k dispozici celé družstvo :)  Kluky jsme pro začátek nechali běžet levý útok a nutno podotknout, že se začínám obávat aby ve finále neměli lepší časy jak mi, protože jim to na poprvé šlo dost dobře !!!

Fotky bohužel tentokrát nejsou, páč nebyla k dispozici fotografka, pyromanka atd ...
Pokud to vyjde, tak potrénujem i tento víkend tj. 21-22.6. abysme byli tak nějak připravený na závody v Byšicích, který jsou, jak jsem již avizoval, 28.6.2008.

Pozn.:Nevím, jestli moje články, čte i někdo jiný, než náš spolek, ale pokud jo, tak nám můžete přijet zafandit do Byšic 28.6. dopoledne. Pokud by měl někdo zájem a neměl odvoz, tak mi dejte vědět (v kontaktech je na mě spojení) a nějak to vymyslíme, protože někde určitě míto v autě bude !
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář