Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský dětský den

8. 9. 2008

A je to za námi...první podzimní akce, kterou jsme měli naplánovanou, jsme úspěšně a snad i ve zdraví absolvovali. Ve vedru, které je na září až nezvyklé, jsme v pořádku dorazili do Kněžmosta. Sice jsme po cestě málem uvařili vodu v nádrži, ale jinak byla cesta relativně v pohodě .... Díkybohu (nebo vlastně hasičům z Kněžmosta), že na místě byla nainstalovaná nádrž, na které se původně proháněly modely lodí, protože kdyby tam nebylo místo pro zchlazení, tak bysme se asi ve zdraví nevrátili :)

Zbývá jen zhodnotit akci jako samotnou. Dětský den osobně považuji za velice vydařený a stejné ohlasy jsem slyšel i od jiných zúčastněných. Obzvláště dětem se na akci líbilo, takže mnozí určitě zapoměli, že už nejsou prázdniny a že je po víkendu opět čeká cesta do školy. Atrakce i program, který následoval byl poutavý a proto zde většina lidí vydržela až do samotného konce, kdy jako zlatý hřeb odpoledne hasiči z Kněžmosta předváděli zásah na hořící automobil a vyprošťování z automobilu při nehodě.

Zkrátka jsem rád, že jsme se takové akce mohli zúčastnit a doufám, že naši mladí hasiči, které jsme sebou vzali získali přehled i o věcech, které u nás bohužel ještě nějaký ten čas neuvidí.....

Fotky jsou umístěny v Nové fotogalerii a videa následují....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář