Jdi na obsah Jdi na menu
 


Instalace majákové rampy

25. 10. 2009

Jak jsem již v předchozích článcích deklaroval, tak výměna výstražného zařízení byla už delší dobu nutná, protože staré zařízení fungovalo.... zkrátka nefungovalo.

I přes dlouhou dobu, kterou jsme na dodávku majáků museli čekat se nám rampa docela líbí. Má jistě své mínusy, ale na druhou stranu v porovnání se starým kýblem a s přihlédnutím na omezený rozpočet je to poměrně výkoné výstražné zařízení, ať už opticky nebo akusticky. Instalace samotná nebyla zas až tak náročná a když už jsme měli rozebranou "elektroniku" v kabině, rozhodl jsem se, že umístíme pod ovládání VRZu a vysílačky ještě 12V zásuvky, pro nabíjení svítilen a vysílaček, které dposud v kabině nebyly. Výhledově chci ještě na novou bednu přidat další nezbytné věci jako lampičku pro velitele a hodiny. To ale dopadne pravděpodobně až při instalaci přídavných LED světel, což bude doufám co nejdříve.

Všem zúčastněným (hlavně Číčovi a Berymu, protože nikdo jiný nedorazil) děkuji za spolupráci ( sobě jsem si poděkoval už včera :)) ) !!!

Pár vybraných fotek s popisem přikládám sem a kompletní fotoalbum je k nahlédnutí ZDE.

JB

Aktualizace 25. 10. 2009:

Konečně jsme se dokopali i k zabudování LED blikačů do zadní části vozidla. Video, které dále přikládám je jen z mobilu, takže se předem omlouvám za zhoršenou kvalitu, ale pro představu to myslím stačí. Závěrem bych ještě poděkoval Ondrovi, který nám s celou instalací pořádně pomohl !  

JB

 

 


Obrazek

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Nová Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář