Jdi na obsah Jdi na menu
 


Makačka na sokolovně...

1. 10. 2007

O víkendu 29 a 30. září jsme konečně začali s plánovanou úpravou sokolovny, abychom měli lepší podmínky pro tréninky.

Původní plán byl pruh podle bazénu srovnat a vyndat z něj stávající betonovou dlažbu. Začít jsme mohli kvůli počasí bohužel až v neděli, takže jsme toho nestihli tolik jako kdyby se dělalo v sobotu, ale částečně hotovo je. Terén jsme za pomocí bobcatu jakžtakž srovnali a dlažbu z větší části vytrhali a uklidili. Ale bohužel na stroji se porouchal klínový řemen, a tak jsme v poledne s prací museli skončit. Celkem pracovali 4 lidi (Libor Heřman,Pavel Beran, Jirka Rašák a podpora týmu Marta). Tímto všechny zúčastněné musim pochválit, protože za odvedenou práci si to určitě všichni zasloužíme. Píšu zasloužíme, protože na mojí maličkost jsem v seznamu pracujicích zapoměl.

Fotky, které jsme nafotili v průběhu práce, se moc nepovedly ale i přesto některé dávám do galerie a děkuji Liborovi za fotografování.

Takže ještě chvilka práce a budem to tam mít luxusní ;)

 

Náhledy fotografií ze složky Práce na sokolovně

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkujeme

(W.P., 4. 10. 2007 21:06)

Jsme hrdý na naši mládež.Škoda jen,že Vás není víc.Děkujeme.W.P.