Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár rodinného domku

12. 10. 2007

V pátek 12.10.2007 nám byl ohlášen výjezd k požáru nízké budovy v Romanově. Naše jednotka vyjela v 20:58 a po příjezdu na místo zásahu už zde byli profesionální jednotky z domácího Mšena a Mělníka.

ObrazekObrazek

Vyjeli jsme v počtu 4 mužů (Josef Dlouhý, Jiří Rašák st., David Šoltys, Josef Bednář). Nízká budova byl rodinný domek č.p. 130 na konci Mšena směrem na Romanov, který při našem příjezdu měl již shozenou střechu.

ObrazekObrazek

Prkenná podlaha, slámou vyplněná, doutnala ještě dlouhou dobu při vyklízení půdních prostor.

ObrazekObrazek

Naše jednotka "asistovala na místě požáru" hodinu a půl a poté jsme byli velitelem zásahu odesláni na základnu. Na základnu jsme se vrátili ve 22:40. Na závěr bych se chtěl omluvit za kvalitu fotek, ale zapoměl jsem foťák, takže fotky jsem pořizoval mobilem a ještě v noci a podle toho také vypadají.