Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár v Mělnickém Vtelně

18. 9. 2006

NO nevím jak začít…nebudu to nijak moc rozebírat, jen jsem chtěl pro úplnost našich stránek, aby zde bylo všechno, co se nás týká, takže proto se zde zmiňuji i o tomto. Nebudu psát žádné drby, protože od toho jsou jiní lidé :)

Požár byl ohlášen asi hodinu po půlnoci z neděle 17.9.2006 na pondělí 18.9.2006. Požár byl naštěstí spatřen v ranném stádiu, takže když jsme přijeli na místo byly vidět jen malé plamínky na střeše. Asi po pěti minutách po nás přijeli Hasiči z Mělníka. Žádný velký problém s hašením nebyl, akorát na přední části budovy je vedení elektrické sítě, takže musela být přivolána plošina a střecha se nakonec hasila z plošiny. Přibližně v půl čtvrté bylo po požáru a do rána se ještě pro jistotu budova dohlídávala.

To je asi tak vše co bych o této akci chtěl říci....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář