Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stalo se .... trénink :)

11. 5. 2008

Je to za námi .... asi tak bych to dneska okomentoval :))

Bylo to totiž děsně náročný ! Nejen že jsme si potrénovali, což teda oproti minulými tréninku žádná sláva nebyla, ale zároveň jsme udělali kus práce s křovím, který nám do teď překáželo v běhání :) Musim teda pochválit Martu, protože nikdo z nás hasičů nedokázal založit požár (což je vlastně logické a správné) takže nemít jí, tak by to asi nechytlo .... tímto jí připisuju funkci navíc ... je sborový pyroman ! :)))

Jinak útoky jakž takž v pohodě .... mašina šlape, čímž mi konečně po dvou letech neustálé údržby konečně dělá radost, ale abych to nezakřiknul ! Jen ta voda nás mírně zdržuje, ale dneska se to jednou i hodilo, protože bez boty se Petrovi běželo o trošku hůř než normálně.

Do fotogalerie jsem přidal pár fotek, který sice nejsou nic moc, ale lepší než drátem do oka .... a nakonec to nejlepší ... když už jsme měli foťák, tak jsme udělali pár videí, takže ostrý obraz a dobrý zvuk:

 

 

Zdarec !!!

 

Náhledy fotografií ze složky Trénink 11.5.2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bylo to fine

(vendys, 1. 6. 2008 17:55)

Jj ten trénink se mám docela poved až na pár drobností ale to bude dobrý buďme rádi za to co je.

Trénovat .... to se lehko řekne ....

(Pe-pe, 21. 5. 2008 19:33)

....ale mohem hůř se to realizuje ... například tehle víkend .. poslední možnost před dětským dnem... Srpča jede na celej víkend do horoucích pekel ... budiž, řekl jsem si zapojí se piromanka a nějak to splácáme.. píšu Jirkovi, ten nemůže v neděli, píšu Berrymu .. ten nemůže v sobotu, páč se žení nebo co no a tak to vidim tak, že asi budu běhat jen já .... sakra sakra ... to bude forma do těch Byšic ... aspoň teda já jí mít budu až to všechno odběhám :)

První příspěvek...

(Murťásek, 21. 5. 2008 17:38)

Zdravím a jsem vděčná za novou funkci. Konečně budete mít někoho, kdo Vám vyrobí nějakou tu práci :-) Jinak doufám, že se Vám povede ukázka na dětském dnu...abyste si neudělali ostudu, pánové! Takže hodně trénujte a snažte se :-)

Aspoň někdo ...

(Pe-pe, 12. 5. 2008 22:18)

Koukám, že všichni se kouknou, ale reakci tu nikdo nenechá, tak si jí musim napsat aspoň sám :) Jo a od příště začnu psát na každýho jen to nejhorší, samou drsnou kritiku, aby Vás to donutilo mi oponovat :))) Zdarec :))