Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úklid je za námi...

22. 11. 2008

V sobotu v 9:00 jsme vlítli na dlouho plánovaný úklid hasičárny. Po ránu se sice moc nechtělo, ale pak jsme to snad překonali a proběhlo to celkem v klidu  bez úrazů !

Libor výborně uklidil ponk a srovna nářadí i náhradní díly. Berry přebral materiál v regálu a přeroval ho. Já jsem přebral tiskoviny a staré vysílačky ve skříni a Číča uklidil celou postraní místnost se včetně skříně se starými uniformami. Bohužel Jiřik se nedostal k zimní údržbě PPS12ky, protože si šel nejdřív pro teplejší  hadry a pak zase spát, takže 12ku budem muset asi někdy zazimovat kolektivně. Doufejme jen, že se Jiřik dostaví zaparkovat Máňu dřív, než mu rozmrzne voda v čerpadle... neradi bysme měli opět nefunkční auto.

Nakonec jsme všichni vlítli  na zadní část hasičárny, přesunuli jsme věšák a přívěsy a udělali jsme tam snad více místa, takže si dovolím nás všechny pochválit.

Vyfotili jsme pár fotek, který si můžete prohlídnout tady.

 

Náhledy fotografií ze složky Nová Fotogalerie

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář