Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody v Želízích 2008

13. 9. 2008

Hned úvodem bych se chtěl omluvit, že příspěvek bude velmi krátký, ale dělám ho na rychlo, protože ráno odjíždíme s Liborem za vzděláním :) Příspěvek jsem už jednou měl kompletní, ale co čert nechtěl estránky zazlobili a příspěvek napsaný, je ten tam, takže teď jen ve zkratce.

Rád bych Vás všechny pochválil, protože s výsledky si myslím můžeme být spokojeni. Obzvláště bych chtěl pochválit mladší kluky, protože na první závody předvedli slušné pokusy, ale zároveň nesmíme usnout na vavřínech, takže hlavně pokračovat !!!

Výsledky:

Součet obou časů: 2. místo (Bohužel se vyhlašovalo jen první)

Nejlepší čas: 4. místo

Mladší kluci 1. místo ;)

Všechny dosažené časy jsou k vidění na fotkách !

Fotografie už jsou k dispozici zde a videa už bohužel nestihnu, ale budou tu hned jak přijedeme z toho školení. Děkuji za pochopení :)

Zdar a sílu (budem jí potřebovat) :)

 

Náhledy fotografií ze složky Nová Fotogalerie